EN

9.07.2021, 17:51 Wersja do druku

Poznań. "Włącz kulturę" - akcja Teatru Muzycznego i Term Maltańskich

"Madagaskar" / fot. Fotobueno / mat. teatru

Termy Maltańskie i Teatr Muzyczny z Poznaniu. Z jednej strony największy w Polsce wodny kompleks rekreacyjno-sportowy nad malowniczym Jeziorem Maltańskim. Z drugiej teatr pełen twórczej energii, ze znakomitym zespołem tworzącym spektakle na światowym poziomie. Co może łączyć te dwa światy? Dla nas odpowiedź jest oczywista: to pozytywne emocje, które chcemy wywoływać.

Właśnie dlatego zjednoczyliśmy siły i specjalnie dla Was ruszamy z akcją „WŁĄCZ KULTURĘ”.

Najlepsi soliści Teatru Muzycznego w Poznaniu przez całe wakacje, w soboty lub niedziele – zgodnie z poniższym harmonogramem – pojawiać się będą w aquaparku. Wypoczywający na Termach Maltańskich będą mogli zobaczyć i usłyszeć bohaterów musicali takich jak „Madagaskar”, „Księga Dżungli” czy „Jekyll & Hyde”. Gwarantujemy dobrą zabawę!

"WŁĄCZ KULTURĘ" to występy artystyczne na najwyższym poziomie w wakacyjnym wydaniu, które będą odbywać się w rozrywkowym centrum naszego miasta. To idealna szansa na poznanie kulturalnego repertuaru Poznania, przy jednoczesnym relaksie i dobrej zabawie.

Chcecie wiedzieć co na Was dokładnie czeka? Tego nie zdradzimy. Odkryjcie to sami!

W końcu nazwa "WŁĄCZ KULTURĘ" to nie tylko puste słowa... To Wy możecie tę kulturę dosłownie i w przenośni włączyć. Jak? Służy do tego specjalny, czerwony przycisk wystawiony na plaży zewnętrznej Term Maltańskich... Kto odważy się go uruchomić? Na śmiałka oraz pozostałych gości czeka nagroda w postaci występu niespodzianki piekielnie zdolnego zespołu artystycznego z Teatru Muzycznego w Poznaniu!

Będzie wesoło, energicznie i mooocno kulturalnie! Nie przegapcie tego, zapraszamy!

Termy Maltańskie & Teatr Muzyczny w Poznaniu

REPERTUAR:

11 lipca (niedziela) -12:00=
17 lipca (sobota) - 12:00
24 lipca (sobota) - 16:00
1 sierpnia (niedziela) - 12:00
7 sierpnia (sobota) - 12:00
14 sierpnia (sobota) - 16:00
22 sierpnia (niedziela) - 12:00
28 sierpnia (sobota) - 16:00

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne