EN
6.12.2021, 14:25 Wersja do druku

Poznań. Market świąteczny w Polskim Teatrze Tańca

fot. mat. teatru

11 i 12 grudnia w godz. 12.00 - 20.00 organizujemy market świąteczny w ramach Art Weekend Poznań.  Hasłem przewodnim jest świąteczne obdarowywanie naszych bliskich.

Boże Narodzenie to czas, którego magiczną i pełną ciepłych uczuć atmosferę tworzy moment wręczenia prezentu, wyjątkowy, bo zdarza się tylko raz w roku.

Nawet jeśli jest to drobny, a pomysłowy i oryginalny upominek, może sprawić wielką radość i dostarczyć niezapomnianych wspomnień.

Ze świątecznej okazji chcemy się spotkać z lokalnymi twórcami i przedsiębiorcami.

W przestrzeni Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu znajdą swoje miejsca wystawcy z różnych dziedzin. Szeroko reprezentowane będą dziedziny ceramiki, mody, rękodzieło i wiele innych. Z unikalnych, pięknych przedmiotów będzie można skomponować swój własny prezent.

Dla wszystkich entuzjastów tańca pojawi się możliwość zakupu akcesoriów i butów do tańca. Nie zabraknie też własnej propozycji Polskiego Teatru Tańca - albumów fotograficznych, artystycznych notatników, a także voucherów i biletów na spektakle w przyszłym roku.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorny spektakl Polskiego Teatru Tańca pt. „45” w choreografii Jacka Przybyłowicza, który zobaczymy 12 grudnia o godz. 20.00. 11 grudnia o 20.00 zobaczymy "No more tears" w reżyserii Iwo Vedrala i choreografii Krystyny "Lamy" Szydłowskiej.

Wpadnij po prezent!

fot. fot. Andrzej Grabowski / mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany