EN

6.06.2023, 11:35 Wersja do druku

Poznań. Koncert charytatywny zespołu Café Majonez w Teatrze Muzycznym

W niedzielę 11 czerwca o godz. 17 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbędzie się koncert charytatywny zespołu Café Majonez, który tworzą Marta Burdynowicz, Marcin Januszkiewicz i Dagmara Rybak wraz z muzykami.

fot. mat. teatru

Artyści mają w swoim repertuarze znane polskie przeboje w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach i całkowicie innych stylach muzycznych niż oryginalne wykonania. Podczas koncertu zaśpiewają utwory: „Jesteś szalona”, „Daj mi tę noc”, „Biały Miś”, „Ściernisko” czy „Prawy do lewego”. Dzięki zabawie dźwiękiem, spontaniczności i dużej dawce improwizacji, artyści za każdym razem tworzą niepowtarzalne wykonania.

Wokaliści znani są publiczności nie tylko ze sceny Teatru Muzycznego w Poznaniu. Marta Burdynowicz to zwyciężczyni XII edycji The Voice of Poland, piosenkarka i aktorka musicalowa. Na scenie Teatru Muzycznego w Poznaniu gra Sannę w „Kombinacie” i Siostrę Marię Patryk w „Zakonnicy w przebraniu”. Marcin Januszkiewicz to aktor, piosenkarz, autor tekstów piosenek i kompozytor, odtwórca głównych ról w spektaklach „Virtuoso” (Ignacy Jan Paderewski) i „Kombinat” (Jan) w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Dagmara Rybak znana jest widzom m.in. jako Mistrz Ceremonii w „Pippinie”, Wednesday w „Rodzinie Addamsów” czy Deloris Van Cartier z „Zakonnicy w przebraniu”.

Ponadto zespół Café Majonez tworzą muzycy: Radosław Mateja (instrumenty klawiszowe, aranżacja), Kuba Marciniak (saksofon), Andrzej Iwanowski (kontrabas) i Piotr Jaraszkiewicz (perkusja).

Koncert „Niesiemy nadzieję” jest wydarzeniem charytatywnym, a dochód z biletów zostanie przekazany fundacji o tej samej nazwie, która opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi i dorosłymi, a także osobami z niepełnosprawnością. Wśród nich znajdują się między innymi chorzy na  mukowiscydozę, zanik mięśni, porażenie mózgowe czy stwardnienie rozsiane.

Bilety na koncert są dostępne w kasie Teatru oraz online na stronie: https://bit.ly/cafe-majonez.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne