EN

20.11.2023, 09:07 Wersja do druku

Portfolio dla aktora seniora: Wojciech Bartoszek

Przedstawiamy sylwetkę Wojciecha Bartoszka, aktora Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Materiał powstał w 2022 roku w ramach cyklu „Portfolio dla aktora seniora”.

Portfolio (PDF)

Informacje o projekcie: „Portfolio dla aktora seniora” to projekt realizowany w latach 2020-2022 przez Łukasza Gosławskiego, aktora łódzkiego Teatru Nowego, prezesa Fundacji Ambasada Kultury. W 2020 roku Łukasz Gosławski otrzymał stypendium MKiDN na realizację projektu „Portfolio dla aktora seniora”, który miał na celu wsparcie artystów seniorów w czasie pandemii i transformacji cyfrowej. W 2022 roku zrealizował jego II edycję. Efektem projektu jest 70 profesjonalnie zrealizowanych portfolio artystów seniorów grających w 29 polskich teatrach. Sylwetki publikujemy na e-teatr.pl w dniu urodzin aktorek i aktorów.

Źródło: cvforart.com

Portfolio (do pobrania w formacie PDF) zawiera interaktywne przyciski z linkami do premier teatralnych, baz encyklopediateatru.pl, do pozycji filmowych i telewizyjnych na filmpolski.pl lub w miarę możliwości do VOD danej produkcji.


Źródło:

cvforart.com
Link do źródła