EN
22.02.2022, 10:23 Wersja do druku

Małopolskie. Województwo ogłosiło konkurs na dyrektora Opery Krakowskiej

Inne aktualności

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Opery Krakowskiej. Kandydaci swój udział w konkursie mogą zgłaszać do 31 marca.

Jak już informowaliśmy, województwo ogłosi w połowie lutego konkurs na dyrektora Opery Krakowskiej.

31 sierpnia upływa kadencja Bogusława Nowaka, dotychczasowego dyrektora instytucji.

Postępowanie konkursowe przeprowadzi komisja konkursowa, w skład której trzech przedstawicieli organizatora (w tym przewodniczący), dwóch przedstawicieli ministra ds. spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, dwóch przedstawicieli zakładowych organizacji związkowych działających w Operze Krakowskiej oraz dwóch przedstawicieli stowarzyszeń zawodowych lub twórczych, właściwych ze względu na rodzaj działalności prowadzonej przez Operę.

„Nie otwierać. Konkurs na dyrektora”

Ofertę zawierającą wniosek o przystąpienie do konkursu oraz wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 31 marca 2022 roku, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nie otwierać. Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Opery Krakowskiej w Krakowie” na Dzienniku Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 (ul. Racławicka 56 w Krakowie) lub przesłać na adres „Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków”.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Województwo ogłosiło konkurs na dyrektora Opery Krakowskiej Natalia Grygny 20.02.2022 08:00 Instytucje kultury

Źródło:

Love Kraków.pl

Link do źródła

Autor:

Natalia Grygny

Data publikacji oryginału:

20.02.2022