EN

15.10.2020, 09:30 Wersja do druku

Lublin. Zmiany na Konfrontacjach Teatralnych

fot. mat. organizatora

Organizatorzy Konfrontacji Teatralnych informują o zmianach w programie festiwalu, które dotyczą m.in. spektakli  "Mały Las, Krótki Sen" oraz "Biesów".

Niestety spektakle neTTheatre i AST Kraków „Mały las, krótki sen” nie mogą odbyć się w zaplanowanych terminach. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl „Mały las, krótki sen” automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: [email protected].
Widzów zapraszamy na „Dionizosa360” – eksperymentalny spektakl Pawła Passiniego zrealizowany kamerą 360’ na podstawie trzech tragedii: „Fenicjanek” i „Bachantek” Eurypidesa oraz „Błagalnic” Ajschylosa. Każdy z uczestników wejdzie w prezentowany świat dzięki okularom VR. „Dionizos360” zostanie zaprezentowany 17 i 18 października o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej. Wstęp jest wolny lecz obowiązują zapisy przez formularz google dostępny przy wydarzeniu na stronie ck.lublin.pl od 15 października od godziny 12:00.
Po drugie ⚠️
Ze względu na wprowadzone obostrzenia związane z wprowadzeniem „żółtej strefy” – zmniejszenie widowni do 25% – spektakl „Biesy” odbędzie się w obu terminach, jednak nie wszyscy, którzy kupili bilet, będą mogli go zobaczyć. Podjęliśmy decyzję o anulowaniu wszystkich zakupionych biletów i uruchomieniu raz jeszcze sprzedaży biletów na obie prezentacje. W naszej ocenie to jedyne uczciwe rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl „Biesy” automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: [email protected].
Ponowna sprzedaż biletów, w ilości odpowiadającej aktualnymi regulacjom, rozpocznie się w poniedziałek 19 października o godzinie. 12:00. Uruchomimy dla Państwa sprzedaż online oraz sprzedaż stacjonarną w kasie Centrum Kultury w Lublinie. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani obejrzeniem spektaklu, zapraszamy do ponownego zakupu biletu.
Po trzecie ⚠️
Bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

15.10.2020

Wątki tematyczne