EN

26.06.2021, 09:41 Wersja do druku

Lublin. "Pomoc domowa" w gwiazdorskiej obsadzie

Inne aktualności

Przebojową komedię na podstawie farsy Marca Camolettiego będzie można zobaczyć w Lublinie już w sobotę 26 czerwca. Organizatorzy szykują dwa pokazy w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej 15. Rozpoczną się one o godz. 16 i 19.

- „Pomoc domowa" - to znakomita sztuka, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem - przekonują twórcy wydarzenia.

Przekładu na potrzeby spektaklu twórców „Szalonych nożyczek" dokonał Bartosz Wierzbięta, znany z dubbingu do „Shreka" czy „Madagaskaru". Spektakl przedstawia losy męża, żony, kochanki i kochanka, których łączy postać sprzątaczki Nadii. Staje się ona sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

W spektaklu występują gwiazdy: Joanna Kupińska, Agata Załęcka oraz naprzemiennie: Michał Mikołajczak i Krzysztof Ibisz, Sebastian Stankiewicz i Michał Piróg, Dominika Gwit i Piotr Pręgowski.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

"Pomoc domowa" w gwiazdorskiej obsadzie

Źródło:

Dziennik Wschodni nr 121

Autor:

DAD

Wątki tematyczne