EN

6.05.2021, 11:32 Wersja do druku

Lublin. Majowe nowości w Teatrze Osterwy

Teatr im. Osterwy w oczekiwaniu na koniec maja przygotował dla swoich Widzów otwarty dostęp do spektakli VOD i plakaty ze spektakli.

"Nad Niemnem", fot. Natalia Kabanow / mat. teatru

 „Od początku maja, wszystkie spektakle dostępne na platformie VOD nasi Widzowie mogą oglądać wtedy, kiedy tylko mają na to ochotę, czas i przestrzeń. Dzięki takiej zmianie formatu platformy, chcemy dać naszym Widzom możliwość obejrzenia spektakli, wtedy kiedy rzeczywiście mają ochotę na spotkanie z teatrem. Również grupy zorganizowane, np. szkoły i instytucje, będą teraz miały ułatwiony dostęp do naszych realizacji. ” – mówi Karina Poznańska, kierownik ds. Komunikacji i Promocji w Teatrze Osterwy.

Obecnie online można obejrzeć następujące spektakle:
„Antygona w Nowym Jorku” J. Głowackiego, w reż. J. Hussakowskiego
„Ich czworo” G. Zapolskiej, w reż. P. Aignera
„Nad Niemnem” E. Orzeszkowej, w reż. J. Piaskowskiego,
„Psie serce” M. Bułhakowa, w reż. I. Gorzkowskiego
„Wieczór Trzech Króli” W. Szekspira, w reż. Ł. Kosa

Spektakle można obejrzeć na platformie VOD www.vod.teatrosterwy.pl. W maju jednorazowy dostęp do spektaklu to koszt rzędu 20 zł. Grupom zorganizowanym przysługują zniżki.

Ponadto na widzów czeka jeszcze jedna nowość, od maja teatr uruchomił sprzedaż plakatów ze swoich przedstawień. Oprócz plakatów, które dostępne będą w stałej sprzedaży, Widzowie i fani teatru mogą także złożyć zamówienia na konkretne plakaty i zdjęcia ze spektakli. O ile to będzie tylko możliwe teatr postara się spełnić także takie indywidualne prośby. Plakaty można obejrzeć na stronie internetowej teatru, profilu na FB i IG, a zakupić przez kontakt mailowy [email protected].

Już niebawem zostanie także ogłoszony repertuar na czerwiec oraz uruchomiona rezerwacja i sprzedaż biletów do teatru.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

06.05.2021