EN

15.04.2021, 14:07 Wersja do druku

Łódź. „Pomoc domowa radzi” - dziś premiera siódmego odcinka

Czy pandemia nas zmieniła? Czy wyciekła z nas empatia i cierpliwość z początku epidemii? Czy staliśmy się bardziej konfliktowi? Dlaczego Czarek zrezygnował z pracy w jednym z teatrów? W jaki sposób jedna z aktorek „inwestowała” w swój wizerunek? Czy teatr również może stać się przestrzenią donosów i niszczenia ludzi? I czy Julka poradzi sobie w kuchni?


Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na premierowy, siódmy odcinek drugiego sezonu internetowego serialu „Pomoc domowa radzi”.

Link do kanału Teatru na YouTubie: youtube.com

***

„Pomoc domowa radzi” to pierwszy internetowy serial teatralny, który był odpowiedzią na czas pandemii i zamknięcia scen teatralnych w całej Polsce. Pierwszy sezon był emitowany na YouTubie oraz na antenie Telewizji TOYA (Głównego Patrona Medialnego) od marca do października 2020. W sumie każdy spośród ponad 30 odcinków z Nadią w roli głównej obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób.

„Pomoc domowa radzi”
Opieka artystyczna: Ewa Pilawska
Dźwięk, muzyka: Bartek Adamiak
Operator kamery, montaż: Rafał Czekajewski
W siódmym odcinku drugiego sezonu wystąpią: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Paulina Nadel, Jakub Kotyński, Jakub Kryształ, Arkadiusz Wójcik

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19


Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne