EN

8.06.2021, 09:08 Wersja do druku

Kraków. Warsztaty teatralne dla młodzieży w Teatrze Ludowym

Inne aktualności

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Lata w Teatrze Ludowym, warsztatów teatralnych zakończonych pokazem spektaklu, prezentowanego 10 i 11 lipca na Dużej Scenie Teatru Ludowego. Opracowała Anna Piątkowska dla Dziennika Polskiego.

"Koniec świata w Central Perk, czyli 10 piosenek o Nowym Jorku (1990-2001)" to dwutygodniowe (28 czerwca -11 lipca) warsztaty dla młodzieży w wieku 12-19 lat zakończone pokazem spektaklu dramatycznego z elementami widowiska taneczno-muzycznego. Warsztaty zakończy pokaz spektaklu, prezentowany 10 i 11 lipca na Dużej Scenie Teatru Ludowego.

„Scenariusz spektaklu będzie inspirowany fabułami filmów i seriali, których akcja osadzona jest w Nowym Jorku w latach dziewięćdziesiątych. Będzie to opowieść o marzeniach i lękach, wzlotach i upadkach „pokolenia X”. Pokażemy miłość i śmierć w Nowym Jorku w latach 90., wyścig szczurów, artystyczną bohemę miasta, powszechne neurozy i specjalistyczne terapie. Zaśpiewamy 10 kultowych amerykańskich piosenek z ostatniej dekady XX wieku” – zachęcają organizatorzy.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Pomysł na wakacje w mieście: Warsztaty teatralne dla młodzieży w Teatrze Ludowym

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

oprac. Anna Piątkowska

Data publikacji oryginału:

07.06.2021 22:11

Wątki tematyczne