EN

24.09.2020, 13:05 Wersja do druku

Kraków. Premiera "Lem vs. P.K Dick" przeniesiona

Inne aktualności

Teatr Łaźnia Nowa jest zmuszony przesunąć premierę spektaklu „Lem vs. P.K. Dick” w reżyserii Mateusza Pakuły na 23 października godz. 19:00 z powodu prewencyjnej kwarantanny jednego z członków zespołu.


Kolejne spektakle odbędą się w dniach: 24-27 października godz 19:00. Osoby posiadające bilety lub zaproszenia na set premierowy (25, 27, 28 września) proszone są o kontakt z kasą biletową w celu przeniesienia rezerwacji na nowe terminy: [email protected].
- W trosce o bezpieczeństwo naszych widzów i pracowników podjęliśmy trudną dla teatru decyzję o przesunięciu premiery na przyszły miesiąc. Wyhamowanie całego procesu przygotowań jest bolesne dla wszystkich osób zaangażowanych, dlatego tak ważne jest wzajemne wsparcie i zrozumienie. Musimy nauczyć się funkcjonować w tych nowych czasach. Wszyscy członkowie zespołu czują się dobrze, a nasze działanie ma charakter profilaktyczny. Spektakl jest gotowy i nie możemy doczekać się, aż będziemy mogli go pięciokrotnie zaprezentować naszej publiczności w październiku – mówi Dyrektor Artystyczny Teatru Łaźnia Nowa, Bartosz Szydłowski.

Źródło:

Materiał własny

Wątki tematyczne