EN

1.04.2021, 16:58 Wersja do druku

Kraków. Kwiecień w Teatrze Nowym Proxima

"Wiedźmin. Turbolechita", fot. Marcin Oliva Soto / mat. teatru

Teatr Nowy Proxima planuje kwietniowy repertuar, a w nim wszystko to, co najlepsze. Na obie sceny po świątecznej przerwie wracają spektakle: „Sex, dragi i apetyt na destrukcje”, „Wiedźmin. Turbolechita”, „Dziś Wielka Rewia” oraz „VHS”.

„Sex, dragi i apetyt na destrukcje, czyli bardzo intymna biografia Guns N’ Roses” to ostatnia premiera, którą udało się zrealizować przed lockdownem. Rubaszna spowiedź Stevena Adlera na temat kultowego zespołu zabiera widzów w podróż po barach, hotelach, garażach i klubach dla dorosłych. W postać Adlera wciela się lubiany przez publiczność Tomasz Schimscheiner.

Zaś „Wiedźmin. Turbolechita” Ziemowita Szczerka to cieszący się od dwóch sezonów ogromną popularnością mistrzowski popis Juliusza Chrząstowskiego, który rozprawia się z polskością, mitami, stereotypami i kreuje nam nową, wielką przyszłość. Zaś do przeszłości wracają twórcy spektaklu „Dziś Wielka Rewia”, którzy przypominają nam o wielkich nazwiskach, doskonałych piosenkach i świetnie napisanych utworach z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Do trochę mniej odległej przeszłości sięgają również twórcy spektaklu „VHS – Visual Homemade Stories”, by opowiedzieć codzienność doby transformacji przy wykorzystaniu domowych archiwalnych nagrań wideo.

Szczegóły oraz bilety znajdą Państwo na stronie: www.teatrnowy.com.pl. Mamy nadzieję spotkać się z Państwem już wkrótce!

Źródło:

Materiał nadesłany