EN

2.02.2022, 12:33 Wersja do druku

Kraków. Dodatkowy, premierowy pokaz "Małego Księcia" w Teatrze Nowym Proxima

BREAKING NEWS. Dorzucamy kolejny przebieg!

W związku z szalonym zainteresowaniem naszą najbliższą premierą, zdecydowaliśmy się zagrać „Małego Księcia” dwa razy! Na dodatkowy przebieg zapraszamy wszystkich w niedzielę, 6 lutego, o godzinie 10:00. Pokaz przedpremierowy utwierdził nas w przekonaniu, że Dzieci i Młodzież tęsknią za teatrem i oglądają go w sposób wrażliwy, uważny i pełen zaangażowania. Nasz Mały Książę momentami bawi, jednak w dużo większej mierze wzrusza i uczy tolerancji, wrażliwości na świat i drugiego człowieka oraz odpowiedzialności za planetę, która tonie w … tonach plastiku. Wszystko to opowiedziane jest przez naszych znakomitych aktorów, którym towarzyszą magiczne światła, piękne kostiumy oraz …. Ralph Kamiński w roli narratora!

Najbliższa niedziela to ostatnia szansa, by zobaczyć spektakl w nadchodzącym czasie. Z tytułem wracamy dopiero w kwietniu!.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety: https://bilety.teatrnowy.com.pl/index.php/repertoire.html?id=368

Teatr Nowy Proxima

Ulica Krakowska 41

Premiera: niedziela, 6 lutego 2022, godzina: 10:00, 12:00

Reżyseria: Piotr Sieklucki/ kostiumy i scenografia: Łukasz Błażejewski/ muzyka: Paweł Harańczyk/choreografia: Karol Miękina/ głos narratora: Ralph Kaminski Występują: Katarzyna Galica, Tomasz Schimscheiner, Bartosz Bednarczyk, Adam Wojciechowski, Janusz Marchwiński, Dariusz Starczewski, Piotr Sieklucki, Paweł Rupala, Grzegorz Witek

Źródło:

Materiał nadesłany