Teatroteka.Fest IV edycja

Teatroteka.Fest IV edycja (od 06.03.2020 do 08.03.2020)

Organizator

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych oraz Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie

Teatr Collegium Nobilium ul. Miodowa 22/24, 00-246 Warszawa
www.teatroteka.com.pl

6 marca (piątek)

TEATR COLLEGIUM NOBILIUM

12.00 | BEST OF FEST
"Sprawa Rity G."
reż: Daria Kopiec
*
13.15 | BEST OF FEST
"Słabi"
reż.: Arek Biedrzycki
*
14.30 | BEST OF FEST
"Falowiec"
reż.: Jakub Pączek
*
"15.30" | BEST OF FEST
ZD Solidarność
Reżyseria: Adam Sajnuk

*

KINO SYRENA MUZEUM WARSZAWY

14.00 | BEST OF FEST
"Sprawa Rity G."
reż.: Daria Kopiec
*
15.15 | BEST OF FEST
"Słabi"
reż.: Arek Biedrzycki
*
16.30 | BEST OF FEST
"Falowiec"
reż.: Jakub Pączek
*
17.30 | BEST OF FEST
"ZD Solidarność"
reż.: Adam Sajnuk
***
7 marca (sobota)

TEATR COLLEGIUM NOBILIUM

11.00 | MAŁA TEATROTEKA
"A niech to gęś kopnie"
reż.: Joanna Zdrada
*
12.45 | BEST OF FEST
"Porwać się na życie"
reż.: Michał Szcześniak
*
14.00 | BEST OF FEST
"Krzywy domek"
reż.: Anna Wieczur-Bluszcz
*
15.30 | KONKURS
"O człowieku, który siedział tyłem"
reż.: Maciej Wiktor
*
17.00 | KONKURS
"Matka Boska Niespodziewana"
reż.: Maciej Buchwald
*
18.30 | KONKURS
"Kasie"
reż.: Filip Gieldon
*
20.00 | KONKURS
"Żona Łysego"
reż.: Tomasz Jeziorski


*
KINO SYRENA MUZEUM WARSZAWY

11.30 | MAŁA TEATROTEKA
"A niech to gęś kopnie"
reż.: Joanna Zdrada
*
13.00 | BEST OF FEST
"Porwać się na życie"
reż.: Michał Szcześniak
*
14.15 | BEST OF FEST
"Krzywy domek"
reż.: Anna Wieczur-Bluszcz
*
15.45 | KONKURS
"O człowieku, który siedział tyłem"
reż.: Maciej Wiktor
*
17.00 | KONKURS
"Matka Boska Niespodziewana"
reż.: Maciej Buchwald
*
18.00 | KONKURS
"Kasie"
reż.: Filip Gieldon

***
8 marca (niedziela)

TEATR COLLEGIUM NOBILIUM

12.00 | MAŁA TEATROTEKA
"Królewna Logorea"
reż.: Justyna Łagowska
*
13.30 | MAŁA TEATROTEKA
"Dziób w dziób"
reż.: Magdalena Małecka-Wippich
*
14.45 | KONKURS
"Pustostan"
reż. Tatjana Logojda
*
16.15 | BEST OF FEST
"Walizka"
reż.: Wawrzyniec Kostrzewski
*
20.30 | UROCZYSTOŚĆ ROZDANIA NAGRÓD

*

KINO SYRENA MUZEUM WARSZAWY

12.30 | MAŁA TEATROTEKA
"Królewna Logorea"
reż.: Justyna Łagowska
*
13.45 | MAŁA TEATROTEKA
"Dziób w dziób"
reż.: Magdalena Małecka-Wippich
*
15.00 | KONKURS
"Żona Łysego"
reż.: Tomasz Jeziorski
*
16.00 | KONKURS
"Pustostan"
reż.: Tatjana Logojda
*
17.15 | BEST OF FEST
"Walizka"
reż.: Wawrzyniec Kostrzewski

Archiwum