Festiwal Teatralny ODE III edycja

Festiwal Teatralny ODE III edycja (od 23.09.2016 do 01.10.2016)

Organizator

Fundacja Teatr Czrevo

Bielsk Podlaski/Hajnówka/Białystok

III FESTIWAL TEATRALNY ODE
23 września (piątek)
9:00, 10:00 "Kôt u botach" - Teatr Czrevo - czytanie performatywne
Miejsce: Dom Kultury Prawosławnej (Bielsk Podlaski)
*
24 września (sobota)
17:00 - "Apošnija Śviedki" - Grupa teatralna z Muzeum Białoruskiego,
Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Kultury (Kampus UwB, Białystok)
18:00 - "Czasy second-hand" - Teatr Dramatyczny w Mohylewie (Białoruś),
Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Kultury (Kampus UwB, Białystok)
*
25 września (niedziela)
18:00 - "Czasy second-hand" - Teatr Dramatyczny w Mohylewie (Białoruś),
Miejsce: Bielski Dom Kultury (Bielsk Podlaski)
19:30 - "Dzivosnyja avantury pano Kublickaha dy Zabłockaha" - Teatr Lalek w Mohylewie (Białoruś),
Miejsce: Białostocki Teatr Lalek (Białystok)
*
26 września (poniedziałek)
13:00 - "Dzivosnyja avantury pano Kublickaha dy Zabłockaha" - Teatr Lalek w Mohylewie (Białoruś),
Miejsce: Kreatywne Centrum Kultury (Bielsk Podlaski)
18:00 - "Dzivosnyja avantury pano Kublickaha dy Zabłockaha" - Teatr Lalek w Mohylewie (Białoruś),
Miejsce: Kreatywne Centrum Kultury (Bielsk Podlaski)
*
27 września (wtorek)
9:00 - "Ptuszka-ciahnik-patefon" - Teatr Busy (Mińsk, Białoruś) + warsztaty teatralne dla dzieci
Miejsce: Dom Kultury Prawosławnej (Bielsk Podlaski)
13:00 - "Ja j u poli verboju rosła" - Teatr Czrevo
Miejsce: Muzeum Białoruskie (Hajnówka)
18:00 - "Bieżeńcy" - Grupa teatralna z Muzeum Białoruskiego
19:00 - PRAPREMIERA Książki "Bieżeństwo 1915. Zapomniani uchodźcy" Anety Prymaka-Oniszk
Miejsce: Muzeum Białoruskie (Hajnówka)
*
28 września (środa)
10:00 - "Stojki ałavianny sałdacik" - Teatr Busy (Mińsk, Białoruś) + warsztaty teatralne dla dzieci
12:00 - "Stojki ałavianny sałdacik" - Teatr Busy (Mińsk, Białoruś) + warsztaty teatralne dla dzieci
Miejsce: Dom Kultury Prawosławnej (Bielsk Podlaski)
18:00 - "Ja j u poli verboju rosła" - Teatr Czrevo
Miejsce: Teatr Dramatyczny (Białystok)
*
29 września (czwartek)
10:00 - "Stojki ałavianny sałdacik" - Teatr Busy (Mińsk, Białoruś) + warsztaty teatralne dla dzieci
Miejsce: Teatr Dramatyczny (Białystok)
18:00 - "Popiół i pamięć. 1946" - Teatr Czrevo - czytanie performatywne
Miejsce: Teatr Dramatyczny (Białystok)
*
30 września (piątek)
10:00 - "Popiół i pamięć. 1946" - Teatr Czrevo - czytanie performatywne
Miejsce: Teatr Dramatyczny (Białystok)
18:00 - "Dziady. Twierdza Brześć" (filmowa wersja przedstawienia) - Akademicki Teatr Dramatyczny w Brześciu (Białoruś)
+ spotkanie z reżyserem Pawłem Passinim oraz twórcami przedstawienia
Miejsce: BOK - Kino Forum (Białystok)
*
1 października (sobota)
10:00 - "Vovčok Movčok" - Teatr Czrevo - czytanie performatywne
Miejsce: Bielski Dom Kultury (Bielsk Podlaski)
18:00 - "Dziady. Twierdza Brześć" (filmowa wersja przedstawienia) - Akademicki Teatr Dramatyczny w Brześciu (Białoruś)
+ spotkanie z reżyserem spektaklu Pawłem Passinim oraz twórcami przedstawienia
Miejsce: Uniwersytet Powszechny (Teremiski)

Archiwum