EN

24.11.2020, 08:12 Wersja do druku

Gorzów Wlkp. Teatr Osterwy gra online dla młodzieży

24 listopada na gorzowskiej platformie kanału You Tube odbędzie się premiera online sztuki  Szymona Jachimka „Jeremi się Ogarnia. Lol”. 

fot. Ewa Kunicka / mat. teatru

ONLINE, OFFLINE i REAL… Ogarniamy te pojęcia. A czy dostrzegamy różnice? Wszyscy dziś wybieramy przycisk ONLINE… Przenosimy się, na przykład, ON:„League of Legends”…
Autor posługując się językiem stylizowanym na młodzieżowy slang, przedstawia współczesne problemy bliskie młodym ludziom, nie banalizując ich i nie bagatelizując.
Historia Jeremiego i jego przyjaciół pokazuje, że ekran komputera nie zastąpi nam prawdziwego życia, a komunikatory rozmów z przyjaciółmi. Życie w  REALU to też fascynująca i pełna emocji przygoda z przyjaciółmi na dobre i na złe, z niespodziankami, z pozytywnym wymiarem, choć nie ma w nim TRZECH ŻYĆ…
Spektakl będzie prezentowany w ramach Miejskiej Kampanii Profilaktycznej, w  której gorzowski teatr uczestniczy od lat. Celem programu jest promowanie życia kreatywnego i wolnego od nałogów.
Sztukę wyreżyserowała aktorka gorzowskiego teatru, Beata Chorążykiewicz.
W spektaklu występują: Beata Chorążykiewicz, Justyna Jeleń, Przemysław Kapsa, Joanna Rossa oraz (zamiennie): Maciek Zygmunt/ Hubert Konieczny/ Kuba Zienkiewicz/Wiktor Gregory/ Franek Nędza.

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

24.11.2020

Wątki tematyczne