EN

30.06.2021, 11:41 Wersja do druku

Gorzów Wlkp. Stwórz z mami spektakl Teatru Mostów - apel

Jesteśmy grupą młodych, niezależnych twórców, którzy chcieliby się z Wami podzielić pasją oraz refleksjami dotyczącymi rzeczywistości nas otaczającej. Poszukujemy własnych dróg artystycznego wyrazu, działamy poza głównym obiegiem, dlatego postanowiliśmy zaprosić Was do wspólnej podróży - podróży w głąb siebie i naszej historii. 

"Akcja Hiacynt" to nie tylko opowieść o tytułowej, milicyjnej akcji zakładania tak zwanych "różowych kartotek", ale również współczesna historia młodego mężczyzny godzącego się z własną tożsamością i mierzącego się z ogromnym ostracyzmem społecznym. Naszym spektaklem chcemy zwrócić uwagę na kwestię powszechnego przyzwolenia na przemoc, ale pragniemy również pokrzepić wiadomością o uleczającej sile miłości i otwartości. Zbudujcie tę opowieść razem z nami!

Szczegóły dotyczące zbiórki oraz nagród przygotowanych dla naszych darczyńców na bieżąco pojawiają się w social mediach Teatru Mostów oraz na stronie www.zrzutka.pl/z/teatrmostow Każda, nawet najmniejsza kwota zostanie przez nas dobrze spożytkowana. Za wszelką pomoc już teraz dziękujemy! #ZbudujMost


https://www.facebook.com/teatrmostow/
https://www.instagram.com/teatrmostow/
https://www.youtube.com/teatrmostow
Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne