EN

11.08.2021, 14:55 Wersja do druku

Gdańsk. Wrześniowy warsztat do "Inteligentów"

fot. Mat. teatru

Teatr Wybrzeże serdecznie zaprasza na warsztat teatralny do spektaklu INTELIGENCI! Zajęcia odbędą się w czwartek, 2 września o godzinie 19:00 w sali prób Starej Apteki. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

O WARSZTACIE

Rodzina to podstawowa komórka społeczna, dlatego tak ważny jest dialog między wszystkimi bliskimi sobie osobami. To znów nie łatwa sprawa, zwłaszcza, gdy członkowie rodziny różnią się od siebie, nie tylko poglądami. W trakcie scen dramowych spróbujemy przeprowadzić naszych bohaterów przez sytuacje konfliktowe, zastanowimy się także nad sposobem komunikacji, który łączy, a nie dzieli. Poznamy także podstawowe zasady porozumienia bez przemocy.

Warsztat dostępny także dla osób niewidomych, niedowidzących i niedosłyszących.

Warsztat poprowadzi pedagog teatru Weronika Łucyk. Czas trwania wynosi od dwóch do dwóch i pół godziny. Na warsztat obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem: [email protected]

Zajęcia realizowane w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA 2021. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.
Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne