EN

27.05.2024, 09:51 Wersja do druku

Gdańsk. Studenckie czytanie performatywne „Nie lubiem teatru” w Teatrze w Blokowisku

Teatr w Blokowisku (Plama GAK) zaprasza na czytanie performatywne pt. „Nie lubiem teatru”, przygotowane przez studentki 3 roku Zarządzania Instytucjami Artystycznymi Uniwersytetu Gdańskiego. Wydarzenie odbędzie się  7 czerwca o godzinie 19.

fot. mat. teatru

W trakcie tego wyjątkowego wieczoru przytoczymy głos publiczności teatralnej, uwzględniając różnorodne opinie na temat teatru, często zaskakujące i pełne humoru. Celem wydarzenia jest zderzenie dwóch światów: środowiska zaangażowanego w kulturę i sztukę oraz osób, które nie zajmują się teatrem na co dzień, ale są jego widzami. Jest to znakomita okazja do zadania sobie pytania o miejsce teatru w dzisiejszym świecie oraz podjęcia próby znalezienia na nie odpowiedzi.

Poprzez „Nie lubiem teatru.” chcemy zainicjować dyskusję na temat różnic w postrzeganiu teatru i jego roli w życiu społecznym. Wierzymy, że to wydarzenie będzie inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny, a darmowe wejściówki można uzyskać na stronie: https://app.evenea.pl/event/nielubiemteatru/.

Dodatkowe informacje, w tym social media i przydatne linki, można znaleźć tutaj: https://linktr.ee/nie.lubiem.teatru.

Uwaga!
Podczas wydarzenia wykorzystane zostaną opinie widzów zamieszczone w Internecie. Nie oddają one stanowiska twórców.

***
Data: 7 czerwca 2024
Godzina: 19:00
Miejsce: GAK Plama, Teatr w Blokowisku, Gdańsk, ul. Pilotów 11
Czekamy na Państwa z niecierpliwością i mamy nadzieję, że spędzą Państwo z nami niezapomniany wieczór.


Źródło:

Materiał nadesłany