EN

2.12.2020, 11:47 Wersja do druku

Gdańsk. "Pomposo i... święta" - czyli Opera Bałtycka dla dzieci

Opera Bałtycka zaprasza 6 grudnia na pierwszy z trzech odcinków cyklu "Pomposo i...".

Z uwagi na to, że nie możemy zaprosić na naszą widownię, postanowiliśmy nagrać specjalne świąteczne odsłony cyklu. Podczas kolejnych odcinków (6, 13 i 20 grudnia) nasi bohaterowie Pomposo, Wielki Dur i ich goście, będą przygotowywać się do świąt, a przy tej okazji m.in. opowiadać o świątecznych zwyczajach i uczyć kolęd w różnych językach - informuje gdańska scena.

fot. mat. teatru

Pomposo i Wielki Dur, Strażnicy Muzyki, przygotowują się na świąteczny czas: odkurzają operowe kąty, dekorują scenę i cieszą się radosnym nastrojem.  Przedświąteczne chwile umilają im spotkania z operowymi artystami, którzy opowiadają o zwyczajach i tradycjach z innych krajów. To żadne zaskoczenie, bowiem opera to dom artystów z całego świata!

Podczas każdego spotkania wybrzmi piękna muzyka,  Pompony będą uczyć się kolęd w różnych językach i zajadać smakołyki o najdziwniejszych nazwach. Będzie muzycznie i smacznie!

Zapraszamy na spotkania w trzy niedziele grudnia (6, 13 i 20) o godzinie 16:00
Bilety w cenie 10 zł/odcinek można kupić za pośrednictwem portalu Bilety24:

6.12 - https://tiny.pl/7sgkh
13.12 – https://tiny.pl/7sgkx
20.12 - tiny.pl

Wszystkie trzy odcinki będą dostępne online aż do 31 grudnia 2020. Zalogowanie się na każdy z odcinków będzie możliwy dwukrotnie za pomocą zakupionego kodu.

Wszystkie szczegółu dostępne są na naszej stronie www.operabaltycka.plŹródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne