EN
17.03.2022, 12:26 Wersja do druku

Elbląg. Weekend z Angelą w Teatrze Sewruka

W najbliższy weekend na Dużą Scenę Teatru Sewruka w Elblągu powróci Angela, bohaterka monodramu „Mój boski rozwód”. W tej roli znakomita Teresa Suchodolska.

fot. Piotr Szejn/mat. teatru

To z pewnością gratka dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapoznać się jeszcze z tym przezabawnym spektaklem oraz dla tych, którzy Angelę już poznali i zdążyli się za nią stęsknić.

„Mój boski rozwód” irlandzkiej dramatopisarki Geraldine Aron to niezwykle dowcipna i ciepła historia Angeli, uroczej kobiety w średnim wieku, która musi zmierzyć się z zupełnie nową dla siebie sytuacją – odejściem męża. Porzucona dla „młodszego modelu” mierzy się z wieloma słodko-gorzkimi sytuacjami. Każdego dnia stara się ułożyć swoje życie na nowo, przeżywa pierwsze randki, ożywa nadzieją na znalezienie nowej miłości życia, ale przede wszystkim zaczyna odkrywać samą siebie.

„Mój boski rozwód” to zabawny i wzruszający monodram o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości z życia oraz o tym, jak radzić sobie z samotnością oraz podnosić się po rozstaniu.
Sztuka Geraldine Aron odniosła niecodzienny międzynarodowy sukces– uwielbiana przez widzów, wystawiana w 28 krajach, pobija rekordy obecności na afiszach, grana setki razy. Na czym polega jej fenomen? Najlepiej przekonać się samemu!

„Mój boski rozwód”, reż. Agnieszka Płoszajska, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu

18 marca, godz. 19:00
19 marca, godz. 18:00
20 marca, godz. 17:00

Źródło:

Materiał nadesłany