EN

13.10.2020, 08:16 Wersja do druku

Chorzów. Teatr Rozrywki odwołuje koncert Big Bandu Śląskiego. Powodem koronawirus

Inne aktualności

 W czwartek, 15 października w Teatrze Rozrywki miał się odbyć koncert Big Bandu Śląskiego - nowej muzycznej formacji. Został jednak odwołany z powodu koronawirusa - pisze Marta Odziomek w Gazecie Wyborczej - Katowice.

Zaplanowany koncert nosi tytuł "Jazz w najlepszym wydaniu". Miał być wykonany po raz drugi. - Otrzymaliśmy informację o potencjalnym zagrożeniu związanym z COVID-19. Stosując szczególne środki bezpieczeństwa, w trosce o naszych widzów i zespół, zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Big Bandu Śląskiego, który miał się odbyć 15 października - informuje Teatr Rozrywki.

Big Band Śląski to nowy zespół Teatru Rozrywki. Kierownikiem artystycznym grupy muzyków jest Grzegorz Nagórski – muzyk, kompozytor, pedagog, uznany w Polsce i na świecie puzonista. Pozostałe wydarzenia zaplanowane w repertuarze teatru odbędą się jednak zgodnie z planem. - Nasi pracownicy kontaktują się już z widzami, którzy zakupili bilety lub dokonali rezerwacji. Pozostałe nasze wydarzenia odbędą się zgodnie z repertuarem, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Promocji i Obsługi Widza - brzmi dalsza część komunikatu chorzowskiego teatru.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Rozrywki odwołuje koncert Big Bandu Śląskiego. Powodem koronawirus

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Katowice” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne