EN

24.06.2024, 10:21 Wersja do druku

Bytom. Pokazy w ramach czterodniowej „Cechy tańca” na zamknięcie sezonu w Teatrze Rozbark

Teatr Rozbark zaprasza na projekt badawczy „Cecha tańca” na zamknięcie jubileuszowego sezonu.

fot. mat. teatru

CECHA TAŃCA projekt badawczy | 27.06. - 30.06.2024 to 4 dni przepełnione tańcem, energią, wrażliwością i pięknem. Tylko u nas, w Teatrze ROZBARK zobaczycie wspaniałych tancerzy oraz performerów z całego świata. To wyjątkowa okazja do świętowania zwieńczenia Jubileuszowego Sezonu 10-lecia Teatru, 770-lecia Miasto Bytom, a także do przeżycia wyjątkowych emocji płynących z różnorodności. To dzięki Adamowi Kamińskiemu mieliśmy okazję stworzyć tak wspaniałe wydarzenie!

Bilety na wydarzenie: karnet 4-dniowy lub bilety na poszczególne dni są dostępne w linku: https://cutt.ly/Cecha_Tanca
Zespół kuratorski: Adam Kamiński, Anna Piotrowska, Anna Duda

Producent: Adam Kamiński

Produkcja: Teatr Rozbark, Stowarzyszenie Jest Człowiek

Na zdjęciu: Kamil Bończyk, grafika: anatan.

Szczegółowe informacje dotyczące prac oraz artystów występujących w trakcie wydarzenia znajdziecie na naszej stronie internetowej:
https://teatrrozbark.pl/
oraz social mediach:
https://www.facebook.com/teatrrozbark/

***

𝗖𝗘𝗖𝗛𝗔 𝗧𝗔Ń𝗖𝗔 celebruje obchody jubileuszu 10-lecia Teatru Rozbark. Artystyczna koncepcja programowa wpisuje się również swoją formą w wizję obchodów 770-lecia Bytomia, przypadających na ten sam rok. Miejscem prezentacji jest scena Teatru Rozbark. Cecha Tańca bada historyczne tropy kulturowe i wielokulturowość. Zmieniająca się struktura społeczeństw europejskich oraz różnorodność kulturowa stają się wyzwaniem projektu.

Źródło:

Materiał nadesłany