06.03.2021, 09:34 Wersja do druku

Białystok. Z powodu koronawirusa odwołano weekendowe spektakle "Jesus Christ Superstar"

Inne aktualności

Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku odwołała weekendowe pokazy spektaklu "Jesus Christ Superstar". Powodem jest potwierdzenie przypadku zakażenia koronawirusem w zespole artystycznym - podała w sobotę rano instytucja.

"Sytuacja pandemiczna daje o sobie znać nieustannie i nie omija tym razem Opery. W związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 w zespole artystycznym OiFP oraz dynamicznie zmieniającą się sytuacją, spektakle Jesus Christ Superstar zaplanowane na 6 i 7 marca 2021 roku zostają przeniesione" - podała w sobotę rano na swoim profilu w mediach społecznościowych Opera i Filharmonia Podlaska (OiFP).

Poinformowano, że spektakle zostają przeniesione na inne terminy, a bilety zachowują ważność.

OiFP wznowiła swoją działalność z udziałem publiczności 19 lutego koncertem symfonicznym. Następnego dnia wznowiła też z udziałem publiczności spektakl "Jesus Christ Superstar", który można było zobaczyć w kolejne weekendy.

***

Z związku z potwierdzonym przypadkiem zachorowania na COVID-19 wśród artystów Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz dynamicznie zmieniającą się sytuacją, spektakle JESUS CHRIST SUPERSTAR zaplanowane w dniach 6 i 7 marca 2021 roku zostały przeniesione:

6 marca, godz. 19.00 (sobota) przełożony na 20 marca, godz. 19.00 (sobota)

7 marca, godz. 18.00 (niedziela) przełożony na 19 marca, godz. 19.00 (piątek)

Państwa bilety zachowują ważność. 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową https://www.oifp.eu/

Bądźcie Państwo z nami.

SERDECZNIE PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI

[materiał nadesłany]

Źródło:

PAP

Wątki tematyczne