EN

19.10.2020, 11:11 Wersja do druku

Białystok. Z powodu koronawirusa odwołane przedstawienia w Teatrze Dramatycznym

Inne aktualności

Z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z pracowników odwołano do końca tygodnia wszystkie przedstawienia w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku - poinformowała w poniedziałek instytucja.

Dyrekcja liczy, że działalność uda się wznowić w przyszłym tygodniu. "Z przykrością informujemy, że mimo naszych starań i przestrzegania wszelkich zaleceń związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, niestety nie udało nam się uniknąć zakażenia COVID-19. W związku z zaistniałą sytuacją, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle zaplanowane w repertuarze do 25 października" - poinformował Teatr Dramatyczny w krótkim komunikacie zamieszczonym w poniedziałek w mediach społecznościowych.

Nie odbędą się zaplanowane na ten tydzień w repertuarze przedstawienia "Pensjonat Pana Bielańskiego" oraz "Leon i Matylda".

Teatr poinformował, że zakupione bilety można zwrócić w kasie teatru. Jak powiedziała w poniedziałek PAP zastępczyni dyrektora teatru Martyna Zaniewska, część pracowników teatru, którzy mieli kontakt z zakażoną osobą, są w izolacji domowej; pozostałe osoby pracują normalnie. Wyraziła nadzieję, że działalność zostanie wznowiona od 26 października.

Z powodu koronawirusa do 21 października zamknięta jest też główna siedziba Muzeum Podlaskiego w Białymstoku 

Źródło:

PAP

Wątki tematyczne