Ależ to był sezon pełen premier, rozmyślań o naturze człowieka i przyszłości. To był też czas powrotu do tego, co sprawdzone, a jednak nieco już zapomniane, czyli klasycznego teatru parawanowego. I próba ukazania klasyki w nowoczesnym, dopasowanym do dzisiejszego widza wydaniu. Pisze Urszula Śleszyńska w „Gazecie Współczesnej”.
Tytuł oryginalny
Białostocki Teatr Lalek podsumowuje sezon
Źródło:
„Gazeta Współczesna” nr 122