EN
27.07.2020, 16:14 Wersja do druku

Poznań. Lato z Estradą

Rusza czwarta edycja Lata z Estradą. Z okazji startu projektu stworzono, wraz z z aktywistką Aretą Szpurą, ekologiczny przewodnik online "Ty też możesz uratować planetę".

mat. organizatora

Co w niej znajdziecie? Sporą dawkę praktycznej wiedzy dotyczącej tego w jaki sposób możemy przyczynić się do zmiany i od czego zacząć bycie eko. Areta Szpura w przystępny sposób tłumaczy takie zagadnienia jak efekt cieplarniany czy zero waste. 

Broszurę ilustrował Tomasz Pieńczak. 

Przewodnik "Ty też możesz uratować plantę" można pobrać bezpłatnie ze stron: Lata z Estrdą i Estrady Poznańskiej.

W tym roku inicjatywie przyświeca hasło "Kultura w klimacie", którego odzwierciedlenie znajdziecie również się w zaplanowanych wydarzeniach. W harmonogramie znajdują się warsztaty artystyczne, spektakle teatralne, mini koncerty oraz plenerowe projekcje filmowe, adresowane do różnych grup wiekowych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program dostępny jest w całości na stronie dedykowanej projektowi: latozestada.poznan.pl

Można pobrać także książeczkę programową.

Zasady dotyczące bezpieczeństwa i regulamin znajdują się na stronie projektu.

IV edycja Lata z Estradą kontynuuje działalność kulturalną Estrady Poznańskiej w przestrzeniach publicznych dzielnic Poznania, w których brakuje ośrodków kultury i ogólnodostępnej oferty kulturalnej. Nasz program zaczynamy 27 lipca i będziemy z Wami do 20 września.

Lato z Estradą 2020 zawita do następujących dzielnic Miasta:

Osiedle Piątkowo, Osiedle Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Osiedle Strzeszyn, Osiedle Kiekrz, Osiedle Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Osiedle Szczepankowo – Spławie – Krzesinki, Osiedle Fabianowo-Kotowo, Osiedle Świerczewo, Osiedle Górczyn.

Do zobaczenia!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne