EN
15.07.2020, 09:10 Wersja do druku

Zielona Góra. Lubuskie Lato Teatralne: Weekend z "Grubaską" i "Shirley Valentine"

Izabela Noszczyk w "Grubasce"

Trwa święto teatru w plenerze. Co tym razem zobaczą widzowie przybyli do Dąbia? Na weekend zaplanowano dwa spektakle.

Jak informują organizatorzy, dopisuje frekwencja na przedstawieniach aktorek i aktorów z Lubuskiego Teatru. "Weekendowe spotkanie (Piaf i Szczęściarze) obejrzało blisko 600 widzów!!!! Dziękujemy, że odmrażacie kulturę razem z nami" - piszą na Facebooku.

Czy w tym tygodniu do Dąbia znów przybędą tłumy? Dowiemy się w piątek i sobotę. 17 lipca spektakl "Shirley Valentine" - "monolog czterdziestoletniej „kury domowej”, świadomej straconego czasu i niezrealizowanych marzeń", a 18 lipca "Grubaska", czyli sceniczna adaptacja opartej na faktach książki Wandy Szymanowskiej „Lardżelka".

Bilety

LLT potrwa do 6 września. Odbywa się w dwóch lokalizacjach: w Dąbiu (w dwóch miejscach: na Scenie na Plaży i na Scenie pod Wigwamem) oraz na zielonogórskim placu Teatralnym.

Wejściówki kupimy  TUTAJ oraz w kasie biletowej gmachu Teatru (kasa czynna będzie w godz. 14-18. Do tego czynna będzie na godzinę przed spektaklami granymi na placu Teatralnym), na portalu abilet.pl albo w recepcji kompleksu wypoczynkowego TEMAR w Dąbiu. Koszt normalnych biletów to 25 zł. Za 50 zł kupimy bilety VIP, które są gwarantem numerowanych miejsc siedzących.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Lubuskie Lato Teatralne: Na scenie pojawią się "Grubaska" i "Shirley Valentine"

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Zielona Góra online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

ziar

Wątki tematyczne