Lubuski Teatr zaprasza na ostatnie 2 spektakle „Balladyny" w tym sezonie: 15 i 16 maja o godz. 19.
Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze tego fenomenalnego spektaklu nie widzieli oraz wszystkich, którzy mieli okazję zachwycić się reżyserią, scenografią, choreografią, kostiumami i muzyką! To nie jest klasyczny spektakl, choć oparty na oryginalnym tekście.
To znakomite muzyczno-taneczne widowisko, nagrodzone przez publiczność oraz przez dziennikarzy podczas Plebiscytu LEONY 2024/2025!
Ponieważ żegnamy się z "Balladyną" w tym sezonie, przygotowaliśmy dodatkową atrakcję dla naszych Widzów! Po spektaklu będzie możliwość wejścia na scenę i zrobienia sobie zdjęć w zjawiskowej scenografii Adama Łuckiego. Serdecznie Państwa zapraszamy!
Zbierzcie ze sobą młodzież (od 13 r.ż.)!
Więcej o spektaklu tutaj