Logo
Aktualności

Zielona Góra. Ostatnia „Balladyna” w tym sezonie. Spektakl w Lubuskim – z atrakcjami

12.05.2026, 13:43 Wersja do druku

Lubuski Teatr zaprasza na ostatnie 2 spektakle „Balladyny" w tym sezonie: 15 i 16 maja o godz. 19.

fot. mat. teatru

Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze tego fenomenalnego spektaklu nie widzieli oraz wszystkich, którzy mieli okazję zachwycić się reżyserią, scenografią, choreografią, kostiumami i muzyką! To nie jest klasyczny spektakl, choć oparty na oryginalnym tekście.

To znakomite muzyczno-taneczne widowisko, nagrodzone przez publiczność oraz przez dziennikarzy podczas Plebiscytu LEONY 2024/2025!

Ponieważ żegnamy się z "Balladyną" w tym sezonie, przygotowaliśmy dodatkową atrakcję  dla naszych Widzów! Po spektaklu będzie możliwość wejścia na scenę i zrobienia sobie zdjęć w zjawiskowej scenografii Adama Łuckiego. Serdecznie Państwa zapraszamy!

Zbierzcie ze sobą młodzież (od 13 r.ż.)!

Więcej o spektaklu tutaj

fot. Kamil Derda/mat. teatru

Źródło:

Materiał nadesłany

Sprawdź także