EN

22.09.2022, 11:33 Wersja do druku

Zielona Góra. II Teatralne Dni Seniora w Lubuskim

Seniorze! Odbierz bezpłatną wejściówkę na spektakl ,,Pralnia”! W ramach projektu II Teatralne Dni Seniora w Lubuskim Teatrze zapraszamy seniorów (posiadających aktualną legitymację emeryta) po odbiór darmowych wejściówek na doskonałą komedię skłaniającą do refleksji nad współczesnym światem - ,,Pralnię” - zachęca lubuska scena.

fot. mat. teatru

Spektakl niesie za sobą niezwykle aktualne przesłanie o wszechogarniającym nas informacyjnym chaosie oraz o niebezpiecznym wpływie mas mediów na nasze zachowania i wybory. To podana w zabawnej konwencji gorzka przestroga przed bezmyślnym oddaniem naszego życia i decyzji w cudze ręce.

Autor: Tadeusz Kuta
Reżyseria, scenografia i kostiumy: Jadwiga i Tadeusz Kuta
Muzyka: Jacek Szreniawa

Występują:
Ernest Nita
Elżbieta Donimirska
Janusz Młyński

Spektakl gramy dla Was w dwóch terminach: 30.09 o godz.19.00 i 2.10 o godz.18.00.

Wejściówki* są do odbioru w kasie teatru po okazaniu aktualnej legitymacji emeryta. Kasa jest czynna od wtorku do piątku w godzinach 15:00-19:00 lub w dniu spektaklu na godzinę przed planowanym przedstawieniem.

*jedna osoba może odebrać 2 wejściówki

Organizatorem akcji II Teatralne Dni Seniora w Lubuskim Teatrze jest Stowarzyszenie Przyjaciół Lubuskiego Teatru oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego. Projekt współfinansowany ze środków samorządu Województwa Lubuskiego.

Rezerwacje w Dziale Impresariatu:
68 452 72 72 w. 63 lub 35

Źródło:

Materiał nadesłany