EN

9.08.2021, 15:09 Wersja do druku

Zielona Góra. Goście na wrześniowych Winobraniowych Spotkanach Teatralnych

Drodzy Widzowie!!! Teatr Lubuski zaprasza Was na tegoroczne Winobraniowe Spotkania Teatralne. Z powodu panującej pandemii, ubiegłoroczna edycja WST musiała zostać odwołana. Oprócz hitowych komedii Lubuskiego Teatru tj. "Pralnia", "Szczęściarze" czy "Przyjazne Dusze" będziecie mogli obejrzeć spektakle gościnne. 

"GWAŁTU CO SIĘ DZIEJE"
04.09.2021 r., godz.19.00
Teatr im.J. Osterwy w Gorzowie Wlkp.
Reżyseria: Jacek Głomb

Spektakl w reżyserii Jacka Głomba opowiada o rządach kobiet. Co z mężczyznami? Mężczyźni, odziani w stroje kobiece muszą spełniać dotychczasowe ich obowiązki: niańczyć dzieci, prząść, robić na drutach pończochy i chodzić na targ. Czy świat postawiony na głowie w sztuce Fredry ma sens? Czy kobiety sprawdzą się w nowej roli? Jedno jest pewne. Będziemy się świetnie bawić, oglądając tę damsko-męską zamianę ról.


"NAJSŁODSZY OWOC"
05.09.2021 r., godz. 16.00 oraz 19.00
Teatr SKENE z Warszawy
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Najsłodszy owoc znajdziesz w ogrodzie u sąsiada.A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy!Za ścianą mają lepiej, na pewno…Jesteście Państwo przekonani?Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zwrotów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia.


"AKT RÓWNOLEGŁY"
10.09.2021 r., godz.17.00 oraz 20.00
Teatr Capitol Warszawa
Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny.Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy.Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie…A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa historia?Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na „słodkie kłamstewka”?Przekonajcie się Państwo sami!

Bilety:
Sprzedaż internetowa: www.abilet.pl
Rezerwacje: Impresariat LT: 68 452 72 72 w. 63,35, 51
Kasa Biletowa LT: 68 452 72 72 w. 33

Źródło:

Materiał nadesłany