21.12.2020, 10:17 Wersja do druku

Zielona Góra. "Bestia" online w Lubuskim Teatrze

Lubuski Teatr zaprasza do... szkoły. 27 grudnia o godz. 12.00 odbędzie się pokaz spektaklu "Bestia" Maliny Prześlugi w reż. Przemysława Jaszczaka.

fot. GOPHOTO.PL

W związku z  wprowadzonym stanem epidemii, spektakle w polskich teatrach zostały odwołane, jednak Lubuski Teatr nie zapomniał o swoich widzach i gra online.

W grudniu zapraszamy naszych młodych widzów na hitowy spektakl "Bestia" autorstwa Maliny Prześlugi.

Kody dostępu na stronie: abilet.pl

Wszyscy znamy amerykańskie musicale dla młodzieży, których akcja toczy się w szkole. Ale czy da się zrobić musical o polskiej szkole? Nie będzie w nim brzydul w okularach, które zostają królowymi balu. Nie będzie nawet balu. Nie wystąpi żaden mięśniak z drużyny futbolowej, ani jego cheerleaderki. Nie będzie lovestory ani od zera do bohatera story. Nie pojawi się ani jeden przystojny wampir. W ogóle żaden wampir. Będą za to kicie. I głąby. I kilku bladych smutasów. Będzie jedna grzeczna. I, oczywiście, Bestia. Bestia jest tajemniczy i milczący. Nosi kolorowe skarpetki do sandałów. Boją się go wszyscy, dopóki w klasie nie zjawi się Nowa… W musicalu o polskiej szkole momentami może być śmiesznie. Chwilami głupkowato. Ale czasem będzie gorzko i zupełnie na serio, bo nikt tu nie zamierza nikogo oszukiwać. A bestii być może jest dużo więcej.

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku