EN
11.03.2022, 13:57 Wersja do druku

Zabrze. Teatr Nowy łączy się ze sztabem w Teatrze w Równem

12 marca o godz.18.00 w Teatrze Nowym w Zabrzu odbędzie się pokaz spektaklu „Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium”.

W obliczu tragedii, jaka dotknęła Ukrainę, wolne Państwo wolnych ludzi, pragniemy okazać swą solidarność i choć trochę pomóc… Dla naszych Przyjaciół z Teatru w Równem zagramy spektakl "Królowie strzelców. Sport w cieniu imperium". To spektakl o cynizmie tyranów i współczesnych możnowładców, o zniewoleniu i manipulacji ludźmi, o ludzkim nieszczęściu. Treść i przekaz tej sztuki wpisuje się w nasz protest i niezgodę na bandycką agresję Rosji. To z tym przedstawieniem ostatni raz gościliśmy w wolnej Ukrainie... Tego wieczoru spektakl będzie streamingowany i połączymy się ze sztabem, w który przekształcił się Teatr w Równem!

Bilety w cenie symbolicznej 1 zł. Natomiast po spektaklu odbędzie się zbiórka "Solidarni z Ukrainą" - dla walczących o wolność. Ponieważ wybieramy się z kolejnym transportem, mamy informację, że najbardziej potrzebne są: woda, jedzenie z długim terminem przydatności, leki i opatrunki! Przynoście do Teatru Nowego w Zabrzu. Dziękujemy za pomoc!!!

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne