Gorzowskie Spotkania Teatralne XXXIII edycja

Gorzowskie Spotkania Teatralne XXXIII edycja (od 12.11.2016 do 19.11.2016)

Organizator

Teatr im. Juliusza Osterwy

ul. Teatralna 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski

12 listopada /sobota/ godz.19.00
Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie
Edward Taylor
ŻONA POTRZEBNA OD ZARAZ /premiera/
reżyseria: Zdzisław Derebecki

obsada:
Beata Chorążykiewicz, Joanna Ginda, Anna Łaniewska, Jan Mierzyński, Joanna Rossa, Krzysztof Tuchalski

***

13 listopada /niedziela/ godz. 19.00
Teatr im. Leona Kruczkowskiego - Zielona Góra
Martin Mcdonagh
SAMOTNY ZACHÓD
reżyseria: Robert Czechowski

obsada:
Ernest Nita, Jerzy Kaczmarowski, Janusz Młyński, Romana Filipowska, Wojciech Romańczyk, Joanna Koc, Joanna Wąż, Alicja Stasiewicz.

Czas trwania: 105 min

***

14 listopada /poniedziałek/ godz. 19.00
Agencja CDN - Kraków
LILKA, CUD MIŁOŚCI
scenariusz i reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz

obsada:
Krystyna Tkacz, Afrodyta Weselak, Magdalena Zawadzka, Joanna Żółkowska

Czas trwania: 70 min

***

15 listopada /wtorek/ godz. 19.00
Teatr Syrena - Warszawa
Nick Dear na podstawie powieści Mary Shelley
FRANKENSTEIN
przekład: Katarzyna Wieprow
reżyseria: Bogusław Linda

obsada:
Eryk Lubos, Jerzy Radziwiłowicz, Wojciech Zieliński, Katarzyna Zawadzka, Katarzyna Zielonka, Tomasz Sapryk, Dorota Gorjainow, Katarzyna Bagniewska, Bartłomiej Jan Nowosielski, Albert Osik, Jerzy Słonka, Aleksander Sosiński, Karolina Michalik, Iwo Kozłowski, Piotr Siejka, Patryk Pietrzak

Czas trwania: 160 min /z przerwą/

***

16 listopada /środa/ godz. 19.00
Och-Teatr - Warszawa
Igor Sawin
KTO NAS ODWIEDZI
reżyseria: Cezary Tomaszewski

obsada:
Jadwiga Jankowska-Cieślak i Jan Peszek

Czas trwania: 75 min /bez przerwy/

***

17 listopada /czwartek/ godz. 19.00
Och-Teatr -Warszawa
Terrence McNally
MARIA CALLAS. MASTER CLASS
przekład: Elżbieta Woźniak
reżyseria: Andrzej Domalik

obsada:
Krystyna Janda, Agnieszka Adamczak/Marta Wągrocka, Anna Patrys/Jolanta Wagner, Rafał Bartmiński/Tadeusz Szlenkier/Mateusz Zajdel, Mateusz Dębski, Michał Zieliński

Czas trwania: 150 min /z przerwą/



***

18 listopada /piątek/ godz.19.00
Teatr Scena Prezentacje - Warszawa
Guillaume Mélanie
wg sztuki "Oscar" Claude'a Magniera
LADY OSCAR
przekład: Beata Geppert
reżyseria: Romuald Szejd

obsada:
Katarzyna Figura, Katarzyna Głogowska, Angelika Kurowska, Ewa Telega, Henryk Łapiński, Krzysztof Ogłoza, Paweł Tucholski

Czas trwania: 110 min


***
19 listopada /sobota/godz. 19.00
Teatr im. Heleny Modrzejewskiej - Legnicy
Robert Urbański
PRZERWANA ODYSEJA
reżyseria: Jacek Głomb

obsada:
Saszka Dimitrowska, Katarzyna Dworak, Gabriela Fabian, Biljana Jowanowska, Sneżana Konewska-Rusi, Zuza Motorniuk, Sofi a Nasewska -Trifunowska, Anita Poddębniak, Magda Skiba, Małgorzata Urbańska, Bartosz Bulanda, Rafał Cieluch,
TrajczeGorgijew, Bogdan Grzeszczak, Robert Gulaczyk, Mateusz Krzyk, Wlado Jowanowski, Borcze Naczew, Paweł Palcat, Tome Witanow, Paweł Wolak

Archiwum