Festiwal Mozartowski XV edycja

Festiwal Mozartowski XV edycja (od 15.06.2005 do 26.07.2005)

Organizator

Warszawska Opera Kameralna

ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

15.06
La finta giardiniera (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty na fortepiano i symfonie wykonywane na instrumentach z epoki (g. 19 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
16.06
La clemenza di Tito (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty skrzypcowe - I Symfonia (g. 19.30 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
17.06
Apollo et Hyacinthus (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Balet dworski (g. 19 - Stara Pomarańczarnia);
18.06
Die Zauberflöte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Thamos (g. 21 - Kościół Ewangelicko-Augsburski);
Kwartety smyczkowe (g. 19 - Pałac na Wodzie);
19.06
Die Zauberflöte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
20.06
Cosi fan tutte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
21.06
La clemenza di Tito (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
22.06
Idomeneo, Re di Creta (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty na fortepiano i symfonie wykonywane na instrumentach z epoki (g. 19 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
23.06
Le nozze di Figaro (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
24.06
Lucio Silla (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Balet dworski (g. 19 - Stara Pomarańczarnia);
25.06
Don Giovanni (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Thamos (g. 21 - Kościół Ewangelicko-Augsburski);
Kwartety smyczkowe (g. 19 - Pałac na Wodzie);
26.06
Don Giovanni (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
27.06
Il Re pastore (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Wielka Msza c-moll KV 427 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
28.06
Ascanio in Alba (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
29.06
Die Entführung aus dem Serail (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty na fortepiano i symfonie wykonywane na instrumentach z epoki (g. 19 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
30.06
Cosi fan tutte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
1.07
Die Schuldigkeit des ersten Gebots (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Balet dworski (g. 19 - Stara Pomarańczarnia);
Requiem KV 626 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
2.07
Le nozze di Figaro (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Thamos (g. 21 - Kościół Ewangelicko-Augsburski);
Kwartety smyczkowe (g. 19 - Pałac na Wodzie);
3.07
Le nozze di Figaro (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
4.07
La finta semplice (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Wielka Msza c-moll KV 427 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
5.07
Don Giovanni (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
6.07
Cosi fan tutte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty na fortepiano i symfonie wykonywane na instrumentach z epoki (g. 19 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
7.07
Idomeneo, Re di Creta (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
8.07
Lo sposo deluso, Der Schauspieldirektor, L'oca del Cairo (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Balet dworski (g. 19 - Stara Pomarańczarnia);
Requiem KV 626 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
9.07
Le nozze di Figaro (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Thamos (g. 21 - Kościół Ewangelicko-Augsburski);
Kwartety smyczkowe (g. 19 - Pałac na Wodzie);
10.07
Le nozze di Figaro (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
11.07
Die Entführung aus dem Serail (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Wielka Msza c-moll KV 427 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
12.07
Betulia liberata (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
13.07
Galimathias musicum (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty na fortepiano i symfonie wykonywane na instrumentach z epoki (g. 19 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
14.07
Die Zauberflöte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
15.07
Mitridate, Re di Ponto (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Balet dworski (g. 19 - Stara Pomarańczarnia);
Requiem KV 626 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
16.07
Don Giovanni (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Kwartety smyczkowe (g. 19 - Pałac na Wodzie);
17.07
Don Giovanni (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
18.07
La finta giardiniera (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Wielka Msza c-moll KV 427 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
19.07
Il sogno di Scipione (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
20.07
Cosi fan tutte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Koncerty na fortepiano i symfonie wykonywane na instrumentach z epoki (g. 19 - Sala Wielka Zamku Królewskiego);
21.07
Zaide (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
22.07
Bastien und Bastienne (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Balet dworski (g. 19 - Stara Pomarańczarnia);
Requiem KV 626 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
23.07
Die Zauberflöte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Thamos (g. 21 - Kościół Ewangelicko-Augsburski);
Kwartety smyczkowe (g. 19 - Pałac na Wodzie);
24.07
Die Zauberflöte (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
25.07
Die Entführung aus dem Serail (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna);
Wielka Msza c-moll KV 427 (g. 20 - Kościół Pokarmelicki);
26.07
D.O.M. (g. 19 - Warszawska Opera Kameralna).

Archiwum