Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne POKOT XI edycja

Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne POKOT XI edycja (od 17.03.2017 do 19.03.2017)

Organizator

Regionalne Centrum Animacji Kultury

ul. Sienkiewicza 11 (Zielona Góra), 65-431 Zielona Góra / Gorzów Wielkopolski

17 marca
11:00-12:30 WARSZTATY AKTORSKIE
13:00-16:00 KONFRONTACJE I

/duża scena - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

Przyjaciele - Warsztat Terapii Zajęciowej "Winnica" w Zielonej Górze

Efemeryczny Smok - Środowiskowy Dom Samopomocy w Zielonej Górze

Justyna Śmietańska, Marta Pelińska - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze

Zza Winkla - Zielonogórski Ośrodek Kultury

Teatr PARAWAN - Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcu

16:00-16:30 PRZERWA

16:30-19:00 Teatr Anigrono - Zielona Góra

Grupa improwizacyjna Mimo To - Inicjatywa sceniczna FRUUU

Teatr PiiiP - Zielonogórski Ośrodek Kultury

Instant - I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Żarach

19:00-20:30 FORUM

dialog twórców z radą artystyczną

/Laboratorium twórcze - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

20:30 ANDREJ KOTIN - KONCERT SOLOWY

wstęp wolny

/Laboratorium twórcze - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/
***
18 marca
11:00-12:30 WARSZTATY AKTORSKIE
12.45-16:00 KONFRONTACJE II
/duża scena - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

Teatr Granda - Teatr niezależny, Bielsko Biała
Bartosz Mazurkiewicz (monodram) - Dębno
Chlebojady - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze
A czemu nie - Gminny Ośrodek Kultury w Świdnicy

16:00-17:30 SPEKTAKL "JA CIEBIE TEŻ..."
/scena kameralna - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

18:00-20:30 KONFRONTACJE II c.d.
/duża scena - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

Adrianna Machalica (monodram) - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze Teatr KOD - Dębnowski Ośrodek Kultury
Teatr AVIS (monodram) - Nowosolski Dom Kultury
Teatr Ponievash - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji w Zielonej Górze

20:30-21:30 FORUM
dialog twórców z radą artystyczną
/Laboratorium twórcze/- Lubuski Teatr w Zielonej Górze/


***
19 marca
10:30-12:00 WARSZTATY AKTORSKIE
12.00-15:00 KONFRONTACJE III
/duża scena - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

Baju Bajka - Stowarzyszenie Przyjaciół Miłowic
Teatr Zza Boru - Zabór
Maska - Miejski Dom Kultury w Rzepinie
Teatr Czyli Chilli - Zielonogórski Ośrodek Kultury

15:30-16:00 STANISŁAW JORDANOW - KONCERT MUZYKI HISZPAŃSKIEJ
/duża scena/ - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

16:30 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE
/duża scena/ - Lubuski Teatr w Zielonej Górze/

Archiwum