Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne POKOT VI edycja

Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne POKOT VI edycja (od 23.03.2012 do 25.03.2012)

Organizator

Regionalne Centrum Animacji Kultury

ul. Sienkiewicza 11 (Zielona Góra), 65-431 Zielona Góra / Gorzów Wielkopolski

piątek, 23 marca


9.00 - 11.30
"Proforma" - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza"
"Kolaże" - Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Zbąszynku
"Teatr na chwilę" - Uniwersytet Zielonogórski
"Teatr 3 minuty" - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Żarach

11.45-14.30
"Teatr Avis" - Liceum Ogólnokształcące im. K.K Baczyńskiego w Nowej Soli
"PiiiP" - Zielonogórski Ośrodek Kultury
"Periculum" - Sulechów

15.00 - 16.30
"Grupa Teatralna Ponievash" - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza"
"PiiiP" - Zielonogórski Ośrodek Kultury
16.30 - 18.30 warsztat z ruchu scenicznego (scena kameralna)

19.00 - 21.00 konsultacje reżyserskie - forum (scena kameralna)

***

sobota, 24 marca

9.00 - 11.00
"Efort" - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza"
"Bez Nazwy" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku
Teatr Małe Conieco - TFP Projekt w Czarnowicach

11.15 - 14.00
"Bez Nazwy" - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku
"Wstęp wolny" - Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach
"Marek Krukowski Presents" - Zielona Góra
14.00 - 15.00spektakl gościnny Teatru Tańca z Piccolo Theater z Cottbus

16.00 - 17.00 warsztat z ruchu scenicznego (sala Stańczyk)
17.00-19.00 konsultacje reżyserskie - forum (sala Stańczyk)

19.30 - 20.30 spektakl słowno-muzyczny w technologii 3D
20.30 - 21.30 warsztat z tworzenia scenografii 3D (scena kameralna)

***

niedziela, 25 marca
8.00 - 9.00 PRÓBY
9.00 - 12.10
"Kabaret Nazwy nie pamiętam" - Szprotawski Dom Kultury
"ZZA WINKLA" - Zielonogórski Ośrodek Kultury
"Efemeryczny Smok" - Środowiskowy Dom Samopomocy w Zielonej Górze
"Teatr Zza boru" - Zabór

12.30 - 15.00
"Teatr Grymas" - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza"
"Na piętrze" Strzelce Krajeńskie
"PiiiP" - Zielonogórski Ośrodek Kultury

15.30 - 17.30 warsztat z tworzenia scenografii 3D (sala Stańczyk)
17.30 - 19.30 konsultacje reżyserskie - forum (scena kameralna)

Archiwum