EN

21.07.2021, 19:31 Wersja do druku

Wrocław. X Sierpień z Komedią

mat. teatru

To już piękna tradycja. Wrocławski Teatr Komedia od 10 lat w wakacje zaprasza na weekendowe spektakle. I co nie mniej ważne, publiczność zaproszenie przyjmuje doskonale bawiąc się i relaksując.

X edycja ‘Sierpnia z Komedią” zapowiada się hitowo, ponieważ w repertuarze umieszczono spektakle cieszące się ogromnym i niesłabnącym powodzeniem u widzów. Inauguracja ‘Sierpnia” to „Damski biznes” M. Kash i D. Hughes,a ( 30 i 31 lipca oraz 1 sierpnia), którego akcję autorzy umieścili w świecie mody, ale oczywiście jest też miłość, zazdrość i mnóstwo nieprawdopodobnych zdarzeń i przypadków.

Kolejnym tytułem ‘Sierpnia”( 6, 7, 8) jest ‘Łatwo nie będzie” J.C. Islery w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego. Spektakl czyli wielki romans wszystkich bohaterów ze znakomitą kreacją Macieja Tomaszewskiego.

Antonina Prochazki „ Z twoją córką? Nigdy!" obejrzymy 13, 14 i 15 sierpnia. Polska prapremiera tej komedii pomyłek odbyła się na wrocławskiej scenie . Zasiadając na widowni będziemy śledzić nieprawdopodobne przygody bohaterów słuchając w tle przebojów Karela Gotta.

Finałowe hity „Sierpnia z Komedią” to ‘Boeing, Boeing” Marca Camolettiego ( 21 i 22 sierpnia) z brawurową kreacją Doroty Matarrelli oraz ‘Mayday 2” R. Cooneya ( 28 i 29 sierpnia).

X edycja „Sierpnia z Komedią” jest możliwa do zrealizowania dzięki wsparciu Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego.

Wrocławski Teatr Komedia (pl. Teatralny 4) zaprasza w sierpniowe wieczory gwarantując dobry nastrój, uśmiech i sporą dawkę optymizmu.

Więcej informacji na www.teatrkomedia.com

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne