EN
31.01.2022, 16:08 Wersja do druku

Wrocław. Pierwszy tydzień ferii w WTL

Wciąż nie macie planów na ferie? A czy wiecie, że zima w mieście może być barwna i pełna wrażeń – zwłaszcza w teatrze! Zaczynamy pierwszy tydzień ferii w WTL, a to znaczy, że czekamy na Was z przedstawieniami.

fot. mat. teatru

OCH, EMIL! (4+), PIEKŁO-NIEBO (7+), AFRYKAŃSKA PRZYGODA (1-3), DŻUNGLA (0,5-2,5), LOT PRZEZ TĘCZĘ (4+) oraz ekologiczna bajka ZIEMIANIE (6+).

Czy wybraliście już coś dla siebie?

OCH, EMIL! (4+) | 1-2 lutego
Spektakl na motywach powieści Astrid Lindgren.
Emil, energiczny i niesforny chłopiec, nieustannie zaskakuje rodziców swoimi pomysłami. Chciałby zostać chlubą rodziny, "kimś najważniejszym na świecie", ale nie jest jeszcze pewien, kim: żołnierzem, szybkobiegaczem, wszystkozjadaczem... a może lekarzem?

PIEKŁO-NIEBO (7+) | 4-8 lutego
Wielokrotnie nagradzany spektakl Marii Wojtyszko i Jakuba Krofty (m.in. GRAND PRIX na III Festiwalu małych Prapremier, główna nagroda za tekst na 23. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Wspólczesnej, Wrocławska Nagroda Teatralna 2017 i wiele innych) .

Mama Tadzia, trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem, oraz własnego tatę, który jest tylko połową człowieka.

Wszystkie wydarzenia w dni robocze odbywają sie w godzinach porannych i przedpołudniowych.

Szczegółowy repertuar i wszystkie nasze propozycje na ferie zimowe znajdziecie  TUTAJ


Źródło:

Materiał nadesłany