EN
7.02.2023, 15:17 Wersja do druku

Wrocław. Młode talenty aktorskie poszukiwane. Startuje nabór monodramów do FeTA 2023

Jeżeli kochasz scenę Festiwal ewidentnych Talentów Aktorskich to Twoje miejsce. Czekamy na krótkie monodramy, które w kwietniu zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Najlepszy z nich zostanie nagrodzony kwotą 5000zł. FeTA to także przestrzeń do dyskusji, bezpłatne warsztaty, wernisaż i okazja do odwiedzenia Wrocławia - miasta o bogatych tradycjach teatralnych.

fot. mat. organizatora

•    Nagraj własny monodram (do 20 min.) i wyślij go do Centrum Kultury Agora we Wrocławiu. Do 27 marca 2023 czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem: [email protected]

•    Uczestnikami konkursu mogą być osoby powyżej 17 roku życia, uprawiające nieprofesjonalną działalność  teatralną w placówkach oświatowych, kulturalnych i innych oraz  studenci i absolwenci wyższych szkół teatralnych, do dwóch lat po uzyskaniu dyplomu.
Może to Ty właśnie zaprezentujesz się na scenie teatralnej przed profesjonalnym jury i publicznością!

Członkami jury FeTA w ostatnich latach byli m.in: Marian Opania, Dorota Pomykała, Przemysław Bluszcz, Maria Seweryn, Iwona Bielska, Anna Dymna, Andrzej Seweryn, Joanna Szczepkowska, Kinga Preis, Bartosz Porczyk, Adam Cywka , Sambor Dudziński, Błażej Peszek czy Wiesław Komasa.

Do grona laureatów festiwalu należą m.in: Anna Ilczuk, Julia Chętnicka, Krzysztof Skonieczny, Wacław Mikłaszewski, Agata Kucińska czy Justyna Wasilewska.

Niebawem więcej informacji dotyczących konkursu oraz licznych wydarzeń towarzyszących!

Link do szczegółowych informacji o naborze, do regulaminu oraz karty zgłoszeń: https://www.ckagora.pl/cala-scena-tylko-twoja-startuje-nabor-monodramow-do-feta-2023/

Źródło:

Materiał nadesłany