28.01.2021, 08:24 Wersja do druku

Wrocław. Kulturalne licytacje WOŚP

Inne aktualności

Dolnośląskie Centrum Filmowe i artystka Teatru Muzycznego Capitol przyłączyli się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można wylicytować prywatny seans albo koncert.


Kino DCF na aukcji WOŚP wystawiło prywatny pokaz filmowy. Projekcja wybranego filmu nastąpi w jednej z czterech sal DCF-u, a wydarzenie odbędzie się po otwarciu kin, w terminie ustalonym wspólnie ze zwycięzcą aukcji. Nagrodę wykorzystać można do końca 2021 roku.

WOŚP 2021. Seanse w czterech kinach

Kinomaniacy mogą wylicytować prywatny pokaz nie tylko we Wrocławiu – do akcji przyłączyły się także inne kina Dolnośląskiego Centrum Filmowego, czyli Apollo w Wałbrzychu, Piast w Legnicy oraz kino LOT w Jeleniej Górze.

„Sprawa jest prosta: Wygrywasz licytację. Wybierasz sobie film. Uzgadniasz datę. Zapraszasz swoich gości. Przychodzisz, zasiadasz w naszych wygodnych fotelach… i czerpiesz niewysłowioną przyjemność z doświadczania ulubionego filmu i świadomości, że właśnie komuś pomagasz” – pisze na swoim Facebooku Jarosław Perduta, dyrektor Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Wybierz się na prywatny pokaz filmowy albo koncert. Kulturalne licytacje WOŚP

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Wrocław online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Data:

28.01.2021

Wątki tematyczne