EN
23.03.2022, 12:23 Wersja do druku

Wrocław. Koncert charytatywny „Śpiewamy dla Ukrainy”

31 marca  o godz. 18 w sali witrażowej Starego Klasztoru przy ulicy Purkyniego 1  odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez szkoły śpiewu działające we Wrocławiu wraz z Fundacją PTACH. W czasie koncertu wystąpią młodzi wokaliści, zostanie zorganizowana zbiórka pieniędzy i aukcja zajęć w szkołach śpiewu. Podczas koncertu zbieramy środki dla Fundacji PTACH, przeznaczone na ewakuację dzieci oraz leki.

fot. mat. organizatora

Fundacja Ptach – polsko-ukraińska organizacja pozarządowa, działająca na rzecz osób dotkniętych wojną w Ukrainie. Od 2017 roku pomagaliśmy dzieciom poszkodowanym wskutek wojny na wschodzie Ukrainy, nagłaśnialiśmy ten problem oraz świadczyliśmy wsparcie.
Obecnie podczas wojny w Ukrainie jesteśmy w ścisłym kontakcie z naszą przyjacielską organizacją w Ukrainie Голоси дітей (Voices of children - https://voices.org.ua/en/). Sporządzamy aktualną listę potrzeb i staramy się na nich odpowiadać. Nasza Fundacja przede wszystkim pomaga ludności cywilnej i dzieciom, które cierpią najbardziej w sytuacji wojny.

Wesprzyj działania fundacji:
Numer konta - 71 1090 1522 0000 0001 4302 6251 (z dopiskiem darowizna na cele statutowe)

Organizatorzy: Fundacja PTACH, Laboratorium Śpiewu i Mowy, Wokal Studio, Akademia Dźwięku Legato

LINK DO WYDARZENIA: https://fb.me/e/1FKaEiTid

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne