EN

26.11.2020, 11:17 Wersja do druku

Warszawa/Wrocław. Gwiazda "M jak miłość" krytykuje Strajk Kobiet. Kim jest Dominika Chorosińska?

Inne aktualności

Gwiazda "M jak miłość", obecnie posłanka Prawa i Sprawiedliwości, zdecydowana przeciwniczka aborcji, krytycznie wypowiada się o Strajku Kobiet i jego uczestniczkach. Uważa, że w Polsce prawa kobiet nie są łamane, ponieważ "kobiety są niezależne, kształcą się, robią kariery, ale oprócz tego spełniają się również w macierzyństwie". Kim jest Dominika Chorosińska?

Jeszcze niedawno używała panieńskiego nazwiska Dominika Figurska, tak zapamiętali ją fani serialu "M jak miłość", który przyniósł jej popularność. Na planie historii rodziny Mostowiaków spędziła siedem lat. Rozstała się z serialem, by zająć się powiększającą się rodziną - Dominika i Michał Chorosińscy, aktorska para, wychowują piątkę dzieci, a niebawem powitają na świecie szóstego potomka.
Kim jest Dominika Chorosińska?

Dziś Chorosińska jest posłanką PiS, która deklaruje swoje przywiązanie do tradycyjnych wartości, jednak kilka lat temu chętnie opowiadała w mediach o zdradzie i problemie, jakie stwarzało jej wieloletnie trwanie w monogamicznym związku.

Aktorka przeszła wielką przemianę, a z czasem stałą się wraz z mężem twarzą kampanii "Wierność jest sexy". Chorosińscy byli także ambasadorami Światowych Dni Młodzieży.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Gwiazda "M jak miłość" krytykuje Strajk Kobiet. Kim jest Dominika Chorosińska?

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Anna Kowalska

Data publikacji oryginału:

26.11.2020

Wątki tematyczne