EN

4.11.2020, 16:59 Wersja do druku

Warszawa. Zmiany repertuarowe w Teatrze Powszechnym

mat. teatru

Szanowni Państwo,

ze względu na wprowadzone dzisiaj dodatkowe obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19, w tym zamknięcie teatrów i innych placówek kultury, jesteśmy zmuszeni wprowadzić istotne zmiany repertuarowe.

Nowe zasady wchodzą w życie w sobotę, 7 listopada, kiedy miała odbyć się premiera spektaklu „Martwa natura” w reż. Agnieszki Jakimiak. Dlatego zdecydowaliśmy o przesunięciu terminu premiery na piątek, 6 listopada 2020 roku, na godz. 18.00. Pokazy spektaklu zaplanowane na 8, 10 i 11 listopada zostają odwołane. Jednocześnie zaś chcielibyśmy poinformować, że intensywnie pracujemy nad repertuarem spektakli na multimedialnej platformie VOD Teatru Powszechnego – planujemy udostępnić tam większość spektakli z listopadowego repertuaru, w tym również nagranie spektaklu „Martwa natura” w reż. Agnieszki Jakimiak. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Ze wszystkimi widzami, którzy posiadają bilety na spektakle grane do końca listopada 2020 r., skontaktujemy się osobiście. Zwroty biletów mogą być realizowane do końca sezonu, czyli do lipca 2021 roku. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość, a jednocześnie dziękujemy za wszelkie wyrazy wsparcia, które do nas od Państwa docierają.

Zespół Teatru Powszechnego w Warszawie

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne