EN

16.09.2021, 17:06 Wersja do druku

Warszawa. "Wszystko o kobietach” - premiera sztuki Uniwersytetu Muzycznego i ASP

W spektaklu "Wszystko o kobietach" udało się uchwycić Miro Gavranowi cały wachlarz kobiecych cech - od ich wrażliwości po zaborczość, marzenia, namiętności, tęsknoty, lęki, smutki i radości. To bardzo wnikliwe i głębokie zajrzenie do kobiecego świata, ale nie pozbawione poczucia humoru.

fot. mat. organizatora

Inne aktualności

Piętnaście różniących się od siebie postaci kobiecych - pięknych i zakompleksionych, odważnych i zalęknionych, wrażliwych i upartych, doświadczonych i tych niedojrzałych - od dziewczynek, poprzez młode i starsze kobiety odgrywają utalentowane studentki trzeciego roku musicalu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Spektakl, który będzie miał premierę 19 września w Auli Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie jest owocem współpracy UMFC i ASP.

Za kostiumy i scenografię odpowiada studentka piątego roku ASP - Barbara Niestrawska, a reżyserii podjęli się Aneta Todorczuk - aktorka i wykładowczyni UMFC oraz aktor Robert Mróz Jr.

Tej opowieści nie brakuje dystansu do rzeczywistości, ale przede wszystkim opowiadamy szczerze o przyjaźni, miłości i kobiecych relacjach, czasem paradoksalnie banalnych, ale i tych trudnych, i zagmatwanych – mówi Aneta Todorczuk.

Wstęp WOLNY!

19 września, godz. 19.00
Aula ASP, Warszawa
Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39

__

"Wszystko o kobietach"

Reżyseria:
Aneta Todorczuk
Robert Mróz Jr
Obsada:
Anna Baczewska
Angelika Kurowska
Katarzyna Ogrodniczak
Paulina Mogielska
Paulina Mróż

Źródło:

Materiał nadesłany