EN
11.02.2022, 17:38 Wersja do druku

Warszawa. W Teatrze Ochoty premiera "Nocy ciemnej" i specjalna oferta na walentynki

Współczesna, kapitalistyczna rzeczywistość stara się jak najbardziej uciekać od traumatycznych doświadczeń. Dostrzegamy to codziennie: obserwując prelekcje trenerów, odbywając terapeutyczne sesje czy słuchając motywacyjnych mówców. Ale katastrofa nadchodzi, a my jedynie oddalamy od siebie jej widmo - mówi Michał Zdunik, reżyser najnowszego spektaklu Teatru Ochoty

Podstawą scenariusza do spektaklu „Noc ciemna. Opowiadania Franza Kafki” są dwa teksty praskiego geniusza: „Kolonia karna” i „Przemiana”. Postaci spotykamy w dworcowej poczekalni – ale nikt nie wie, dokąd zmierza droga i kiedy rozpocznie się podróż. Domyślamy się, że – jak to u Kafki – kresem tej drogi może być tylko śmierć, bezsensowna ofiara, która nikomu nie przyniesie wybawienia, ale mimo to podejmujemy kolejne próby ratunku, szukamy pomocy, rozpaczliwe mamy nadzieję na odkupienie. Odrzucamy innych i zawierzamy fałszywym religiom.

W obsadzie spektaklu zobaczymy młody zespół Teatru Ochoty: Pawła Janysta, Malwinę Laskę-Eichmann, Irminę Liszkowską, Krzysztofa Oleksyna i Michała Pawlika.

ALL YOU NEED IS LOVE!

ruszyła walentynkowa akcja biletowa w Teatrze Ochoty!

Dla tych, którzy szukają sposobu na spędzenie wspólnych chwil z bliskimi, Teatr Ochoty przygotował specjalną akcję biletową. Od piątku 11.02 do poniedziałku 14.02 (do 22:00) z kodem rabatowym PARAWTEATRZE można zdobyć 2 bilety w cenie 1 na wybrane spektakle z marcowego repertuaru:

MŁODZIKA reż. Igor Gorzkowski - 2/3/4 marca g. 19:00

SOLARIS. WSPOMNIENIE Z PRZYSZŁOŚCI reż. Klaudia Hartung-Wójciak 8/9/10 marca g. 19:00

TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM reż. Małgorzata Bogajewska - 18/19/20 marca g. 19:00

Bilety

Źródło:

Materiał nadesłany