EN
15.01.2021, 16:15 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Syrena uruchamia platformę VOD

mat. teatru

Drodzy Widzowie! Miło nam poinformować o uruchomieniu kanału vod.teatrsyrena.pl.

Już 30 stycznia wygłodniali teatromani będą mogli zobaczyć pierwszą premierę roku pandemicznego 2021, czyli „Legendy warszawskie”. Z kolei 5 lutego zapraszamy na premierę online musicalu „Kapitan Żbik i żółty saturator”. Na marginesie tylko dodamy, że jest świetnie zaśpiewany, zatańczony i nagrany. Przekonajcie się sami. Zasiądźmy razem na wirtualnej widowni Teatru Syrena!

Kapitan żbik i żółty saturator

Rozśpiewana i roztańczona Warszawa lat 70., stolica koszul nonajron i społecznych akcji zbiórek makulatury, miasto, gdzie tylko co jakiś czas „rzucają” do sklepu pomarańcze, ale przedsiębiorczość i fantazja rodaków ubarwia rzeczywistość. Czy kapitan Żbik i porucznik Ola śpiewająco rozwiążą kolejną zagadkę?

Dostępne od 5 lutego w opcji VOD.

Legendy warszawskie

Doborowa trupa aktorska uwolni Syrenę ze słoika i zabierze Was w świat warszawskich legend - tych pogańskich i dzikich, tych już należycie chrześcijańskich oraz całkiem współczesnych. Zapraszamy do mieszkania, w którym Syrena tłumaczy, jak ciężko chodzić na szpilkach, kiedy ma się tylko jeden ogon, do świata, w którym Warsz spotyka nie tylko Sawę, ale również spacerującego po ulicy Chmielnej Czarnego Romana.

Dostępne na VOD od 30 stycznia w opcji repertuar.

przejdź do VOD.


Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne