EN
14.09.2021, 14:24 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Młyn wraca na żywo spektaklem "Córka" z Joanną Żółkowską

Warszawski Teatr MŁYN, który nowy sezon teatralny rozpoczyna 17 września od premiery online spektaklu „Szkoła” w reż. Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, po długiej nieobecności spowodowanej pandemią, wraca także ze spektaklami na żywo. Już 25 i 26 września na Scenie na Poddaszu na warszawskim Starym Mieście zobaczyć będzie można Joannę Żółkowską i Zuzannę Fijewską-Maleszę w spektaklu „Córka”.

fot. Rafał Latoszek

- Spotkania z Publicznością na żywo zaczynamy od spektaklu „Córka” według scenariusza i w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, który jest jednym z ulubionych przedstawień naszych Widzów, co widoczne było nawet w okresie największego reżimu sanitarnego, gdy pokazywaliśmy online teatralno-filmową reinterpretację spektaklu – mówi Agata Madaj, odpowiedzialna w Teatrze MŁYN za rozwój relacji z Publicznością. – Spotkała się ona z ogromnym zainteresowaniem i odzewem, dostawaliśmy mnóstwo komentarzy, w których Widzowie pisali, jak bardzo poruszył ich ten spektakl, jak płakali przed ekranem. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że znów możemy zagrać „CÓRKĘ” na scenie. Dla naszego małego teatru bardzo ważny jest ten bliski, bezpośredni kontakt z Widzami.

W pierwszych dniach października – oprócz „CÓRKI” – wystawione zostanie także „Niedzielne popołudnie” z Pauliną Holtz i Michałem Sitarskim.

Najbliższe pokazy:

"Córka"

25.09., godz. 19.00

26.09., godz. 19.00

2.10., godz. 19.00

3.10., godz. 19.00

https://mlyn.org/portfolio/corka/

"Niedzielne popołudnie"

1.10., godz. 19.30

8.10., godz. 19.30

31.10., godz. 19.00

https://mlyn.org/portfolio/niedzielne-popoludnie/

Z pełnym repertuarem można zapoznać się na stronie Teatru MŁYN: mlyn.org

Teatr MŁYN to niezależna scena autorska, prowadzona przez trzy siostry Fijewskie, która łączy rodzinne tradycje i zainteresowania: teatr, psychologię i filozofię. W MŁYNIE powstają intymne, opowiadające o codzienności spektakle, które zapraszają Publiczność do refleksji i dają poczucie bliskości i wspólnoty doświadczeń. 

Źródło:

Materiał nadesłany