EN

19.09.2023, 12:03 Wersja do druku

Warszawa. Syrena zaprasza: „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą", czyli dofinansowanie do biletu

Drodzy Widzowie! Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, wystartowała kolejna edycja programu „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą”. Szkoły prowadzone przez m.st. Warszawę otrzymają dofinansowanie w wysokości 50 zł na każdego ucznia, które można przeznaczyć na bilety do instytucji kultury, nauki lub sportu. Z dofinansowania trzeba skorzystać do grudnia
2023 r. Zachęcamy do szkolnych i klasowych wycieczek do Teatru Syrena!

fot. mat. teatru

Jaki jest cel projektu?

Projekt daje uczniom i przedszkolakom możliwość uczestniczenia w kulturze i sporcie w formie zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych. Realizacja projektu pozwala na równy dostęp młodych warszawiaków do zajęć rozwijających różnorodne zainteresowania i uzdolnienia.

Kto decyduje o przyznanych środkach?

O rozdysponowaniu środków na poszczególne przedsięwzięcia decyduje dyrektor szkoły w porozumieniu z radą rodziców, radą pedagogiczną oraz z wychowawcami poszczególnych klas. Pozwala to na wykorzystanie finansowania zgodnie z rzeczywistymi potrzebami kulturalnymi, sportowymi i naukowymi uczniów konkretnej szkoły, klasy, grupy.

Spektakle Teatru Syrena, które polecamy grupom szkolnym

Dla uczniów klas 1-5:

    „Kajko i Kokosz. Szkoła latania”
    „Dzieci z Bullerbyn”
    „Kot w butach”

Dla uczniów starszych klas szkół podstawowych i uczniów szkół średnich:

    „Bitwa o tron. Musicalowy talent show”
    „Next to normal”
    „Rodzina Addamsów”

Szczegółowych informacji o tym, jak skorzystać w Teatrze Syrena z programów „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą” i „Kulturalny przedszkolak” udzielają pracownicy działu sprzedaży:

[email protected]

tel. 22 10 11 613
tel. 22 10 11 613

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne