EN
28.10.2021, 12:24 Wersja do druku

Warszawa. Spotkanie sieciujące migrart.waw.pl

3 listopada Strefa WolnoSłowa zaprasza o godz. 18.00 do Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera na spotkanie - burzę mózgów w ramach migrart.waw.pl — pierwszej warszawskiej centrali migranckich artystek i artystów.

fot. mat. teatru

W czasie spotkania zastanowimy się nad wspólną akcją artystyczno-solidarnościową, która mogłaby stać się wsparciem dla osób uchodźczych przebywających na granicy polsko-białoruskiej.

Zapraszamy wszystkich artystów i artystki migranckie oraz pracowników i pracownice sektora kultury - instytucji czy organizacji, którzy i które chcą przez wspólne działanie wyrazić swój sprzeciw wobec tego, co dzieje się z osobami uchodźczymi w przygranicznych lasach.

***

Wszystkich, którzy i które nie zarejestrowali się jeszcze na portalu migrart.waw.pl gorąco do tego zachęcamy!

Migrart.waw.pl to platforma internetowa prezentująca sylwetki oraz prace twórców i twórczyń migranckich mieszkających w Warszawie, umożliwiająca sieciowanie i współpracę osób o różnym pochodzeniu kulturowym z instytucjami i organizacjami z sektora kultury i sztuki.

Tworząc swój profil na migrart.waw.pl:

- masz możliwość indywidualnych konsultacji z kuratorami, pracownikami różnych warszawskich instytucji kultury;

- możesz wziąć udział w warsztatach i szkoleniach ze specjalistami, którzy podpowiedzą Ci jak odpowiednio napisać CV, jak stworzyć ciekawe portfolio, jak i gdzie prezentować siebie lub swoje projekty;

 - brać udział w spotkaniach sieciujących z przedstawicielami_kami stołecznych instytucji kultury.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne